image/png;;;amway2.png

 

„Existuje řada důvodů, proč lidé začínají s přímým prodejem. Jakmile objeví naši podnikatelskou příležitost, vidí možnosti. Ihned zaujme jejich představivost.“

Doug DeVos, prezident společností Amway a Alticor

 • image/jpeg;;;1.jpgJen si to představte
 • image/jpeg;;;2.jpgVěřte
 • image/jpeg;;;3.jpgRozšiřte své podnikání – Už podnikáte!
 • image/jpeg;;;4.jpgZkuste to
 • image/jpeg;;;5.jpgZažijte to i Vy
 • image/jpeg;;;6.jpgDosáhněte úspěchu
 • image/jpeg;;;7.jpgZačněte

Jen si to představte

image/jpeg;;;333277.jpg

Tetyana, narozená v roce 1986, Vlastník podnikání Amway, u Amway od roku 2009

Vezměte budoucnost do svých rukou

Představte si budoucnost, o které rozhodujete Vy sami. Představte si možnost splnit si své sny, malé i velké, díky příjmu navíc z Vašeho vlastního podnikání. Stanovte si jednoduše svůj cíl a potom ho splňte. Nic není nemožné. Představte si svět kvalitních výrobků vyrobených s veškerou péčí. Fantastické značky v kategoriích:

 • Domácí potřeby, např. nádobí
 • Domácnost
 • Krása
 • Výživa a životní styl
 • Péče o tělo

Představte si přehledný model podnikání bez rizika, který Vás zavede tak daleko, jak sami budete chtít.

Představte si sami sebe jako Vlastníka podnikání Amway!

Věřte

image/png;;;Keerati.png

Keerati, narozený v roce 1985, Thajská restaurace, Služby pro zákazníky, u Amway od roku 2011

Vaše osobní podpora

Jako Vlastník podnikání Amway můžete využívat zkušenosti ostatních. Ti již došli tam, kam se Vy chystáte vydat. Podnikáte pro sebe, nikoli ovšem sami. Vaše cesta začíná s Vlastníkem podnikání Amway, který Vám podnikání představí a pomůže Vám s prvními kroky. Je to člověk, kterého můžete při začátku a rozvoji svého podnikání požádat o radu.

S prodejem nemusíte mít žádné zkušenosti. Ať jste kdokoli, s jakýmkoli vzděláním a zkušenostmi, s Amway můžete najít svou osobní cestu k úspěchu. Pokud Vám nechybí odhodlání, jste ochotni usilovně pracovat a věříte si, můžete být úspěšní.

Je snadné být úspěšným, pokud si věříte!

Rozšiřte své podnikání – Už podnikáte!

image/jpeg;;;www_4.jpg

Markus, narozený v roce 1973, bankovní úředník, u Amway od roku 1996

Už podnikáte!

„První rok v podnikání jsem se zaměřil na poznávání výrobků a na vytvoření databáze zákazníků, kteří by si u mne objednávali. Jakmile jsem tomu přišel na kloub, chtěl jsem, aby moje podnikání dál rostlo. Na začátku se mi dostalo velké inspirace. Zapsal jsem se na online školení a mluvil s ostatními Vlastníky podnikání Amway. Postupně jsem si začal uvědomovat, jaký potenciál představuje zapojování dalších lidí do tohoto podnikání. Teď, když mám skupinu, je můj prodejní objem mnohem vyšší, než jakého bych byl schopen dosáhnout samostatně. Vůbec nepochybuji o tom, že půjdu dál.”

Rozviňte svůj potenciál!

Zkuste to

image/jpeg;;;327205.jpg

Anna, narozená v roce 1973, sbormistryně, u Amway od roku 2006

Dokážete to!

„Když jsem se rozhodla podnikat s Amway, hledala jsem způsob, jak si přivydělat. Jako matka jsem chtěla mít možnost dát dětem takové ty zábavné maličkosti, kterých si tolik cení. Zaujalo mě, že Amway nabízí svobodu a možnost mít vlastní budoucnost pod kontrolou. Všimla jsem si, že člověk, který mě přivedl do podnikání, si jednak přivydělává a jednak ho práce baví. Pomyslela jsem si, že to dokážu taky. „A je to pravda – dokážu to!” Mám teď životní rytmus, který mi vyhovuje, mám osobní cíle a jsem pyšná na to, co dělám.“

Poznejte svět jako Vlastník podnikání Amway!

Zažijte to i Vy

image/jpeg;;;www_5.jpg

Martin, narozený v roce 1974, podnikatel, u Amway od roku 1994

Dokážete skvělé věci

„Když jsem s podnikáním Amway začínal, neměl jsem s prodejem mnoho zkušeností. Ale věděl jsem, že chci být svým vlastním pánem. Když jsem si přečetl o Prodejním a marketingovém plánu Amway a jeho fungování, chtěl jsem se dostat až na špici. Chce to tvrdou práci a odhodlání, ale nyní si užívám odměny za své úsilí a prožívám svůj sen – pracuji sám pro sebe. Mám slušný příjem a mohu se také kvalifikovat na exkluzivní odměny, jako jsou každoroční obchodní cesty do exotických destinací po celém světě.”

Získejte nové zkušenosti!

Dosáhněte úspěchu

image/jpeg;;;327219.jpg

Katarzyna, narozená v roce 1978, veterinářka, Tomasz, narozený v roce 1977, manažer prodeje
Oba u Amway od roku 2004

Neomezená možnost výdělku

Je skvělé něco podniknout. Pokud si už nějakou dobu myslíte, že potřebujete v životě změnu (větší finanční svobodu, větší flexibilitu mezi prací a osobním životem, větší nezávislost), pak jste zřejmě připraveni začít podnikání Amway.
Amway nabízí způsob, jak začít s vlastním podnikáním s minimálním rizikem. Nemusíte investovat do cenných papírů ani do prostorů jako v běžném podnikání. Téměř na všechny výrobky je poskytována 100% záruka spokojenosti zákazníka.

Nechte si čas na poznání, vyzkoušení a vytvoření skupiny zákazníků a poté se rozhodněte, kam až chcete dojít. Možnosti jsou neomezené – a Amway Vás bude celou dobu doprovázet, od prvního zákazníka k první odměně.

Dosáhněte své cíle!

Začněte

image/jpeg;;;www_6.jpg

Pietro, narozený v roce 1959, Vlastník podnikání Amway, Antonella, narozená v roce 1960, Vlastník podnikání Amway. Oba u Amway od roku 1987

Vaše budoucnost začíná teď

Tato nová Startovací souprava obsahuje vše, co potřebujete o Amway vědět. Na základě těchto informací rozhodnete o své budoucnosti. Dozvíte se o filozofi i, výrobcích a podpoře každého Vlastníka podnikání Amway. Až budete připraveni, promluvte si s Vlastníkem podnikání Amway, který Vás k tomuto podnikání přivedl. Pomůže Vám zaregistrovat Vaše podnikání a objednat první výrobky. Jakmile tyto výrobky vyzkoušíte, Vlastník podnikání Amway, který Vás k podnikání přivedl, Vám také ukáže, jak výrobky předvádět Vašim prvním potenciálním zákazníkům.

Vítejte na začátku nového dobrodružství. Od této chvíle velíte Vy! Potřebujete jen nadšení, energii a chuť, a Amway obstará to ostatní.

ZAČNĚTE NYNÍ